KĀPĒC IZVĒLĒTIES FINANZA?

Aizdevuma summa
1000
Uz cik ilgu laiku?
9 Mēneši

ĀTRI

ĒRTI

IZDEVĪGI

Vērtības

PROFESIONALITĀTE

Zināšanas un pieredze raksturo Finanza komandu, tādēļ mūsu klienti var būt pārliecināti, ka saņems sev vislabāko risinājumu un padomu.

ATBILDĪBA

Ikvienam darbam un lēmumam pieejam ar lielu atbildību, tādēļ mūsu klienti var uzticēties Finazna.lv komandai. Atbildīga pieteikumu izskatīšana.

KVALITĀTE

Mēs iedziļinamies ikvienā jautājumā, lai rastu vislabākos risinājumus mūsu klientiem un sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus.

SAPRATNE UN PERSONISKA PIEEJA

Mēs saprotam savus klientus un dažādās dzīves situācijas, kurās tie nonāk, tādēļ nodrošinām personisku pieeju un vienmēr palīdzam izvēlēties vispiemērotākos risinājumus, Iespēja pagarināt atmakas termiņus gadījumos, ja rodas neplānoti kavējumi. 

FINANZA PAKALPOJUMI

KREDĪTU APVIENOŠANA

Aizdevums ar mērķi segt esošās saistības pie citiem aizdevējiem. Zemāks ikmēneša maksājums un izdevīgāks aizdevuma termiņš. Vairāk informācijas: SPIEDIET ŠEIT

ILGTERMIŅA AIZDEVUMS

Ilgtermiņa kredīti līdz 2800 eur un termiņu līdz 4 gadiem

Aizdevuma pieteikumus pieņem

24h diennaktī, 7 dienas nedēļā

Pieteikumu izskatīšana un naudas pārskaitījumi tiek veikti:

Darba dienās no 9:00 līdz 20:00

Sestdienās no 9:00 līdz 16:00

Licence


PTAC

LAFPA

Kopš 2011

Finanza ir 2011. gadā reģistrēts

Finanza ir 2011. gadā reģistrēts uzņēmums, kas darbojas Latvijas Finanšu jomā un komercdarbības reģistrā minēts, ka firma darbojas “Citos kreditēšanas pakalpojumos” , kas mums vairāk zināms, kā ātrie vai īstermiņa kredīti.

Licence

Licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanā Nr. 2016 - 049 , izsniegta pamatojoties uz MK 29.03.2011. noteikumiem Nr. 245 "Noteikumi par speciālo atļauju (licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai"